parallax background

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda


Psikoloji Laboratuvarı, günlük yaşamda karşılaştığımız problemlerden, çeşitli ruh sağlığı hastalıklarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Yaşanılan çeşitli psikolojik problemlere güncel ve bilimsel yöntemlerle yaklaşılarak çözüm odaklı ruh sağlığı hizmeti sağlanmaktadır.


Psikoterapilerde birey merkeze alınmaktadır. Bireyin yaşadığı zorluklar psikolojik, biyolojik, kültürel ve ekonomik yönleriyle bir bütün olarak ele alınmaktadır. Psikoloji Laboratuvarı’nda ruh sağlığı alanında uygulanan tedavinin dışında danışanların, psikolojik sağlamlığı ve duygusal dayanıklılığına destek verecek çalışmalar da tedavi sürecinde yer almaktadır. Danışanların tedavi süreci sonrası tüm yönleriyle iyilik halinin devam etmesi sağlanır.


Psikoloji Laboratuvarı, yetişkin, çocuk, ergen, çift ve aile danışmanlığının yanı sıra kurumsal alanda da danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kurumsal danışmanlıkta iletişim ve psikoloji bilimleri temelli katılımcılara psikolojik bilgilendirme ve yeterlilikleri desteklemek amacıyla eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.


Psikoloji Laboratuvarı uzmanları, çeşitli seviyelerde hizmet veren eğitim kurumlarında, özel şirketlerde, belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarında ruh sağlığı alanında bilgilendirme seminerleri gerçekleştirmektedir.

Uzman Kadromuz ile kendinize vakit ayırarak, problemlerinizi beraber aşalım.
Bizim için değerlisiniz.
Sevgi, Saygı ve Sağlıkla…

Kurucu
Uzm. Psk. Emre TURAN


Rezervasyon Yap
Sizin için varız
Yardımcı olabilmek için

Bizimle İletişime Geçin